دستمال وایت اند وایت یا White and White، یک نوع دستمال تمیز کننده است که برای استفاده در صنایع مواد غذایی، بهداشتی و عمومی به کار می‌رود. این دستمال‌ها به منظور پاکسازی و تمیز کردن سطوح، دستگاه‌ها، تجهیزات و موارد مشابه استفاده می‌شوند.

برای خرید دستمال وایت اند وایت ، شما می‌توانید به پارسا پخش مراجعه کنید. پارسا پخش به عنوان نماینده فروش عمده دستمال وایت اند وایت ، محصولات اورجینال و با کیفیت را به مشتریان عرضه می‌کند. با استفاده از این محصولات، می‌توانید به بهترین شکل ممکن از تمیز کردن و بهداشت سطوح و موارد دیگر بهره‌برداری کنید. 

دستمال وایت اند وایت شرکتی اصل

فروش عمده دستمال وایت اند وایت شرکتی اصل با ضمانت قیمت و کیفیت را در پارسا پخش تجربه کنید. پارسا پخش متخصص در پخش عمده و محصولات برای عمده‌فروشان علاقه‌مند به خرید عمده است و می‌توانید از خدمات آن بهره‌ور شوید. شرکت پارسا پخش با پخش محصولات بهداشتی به شما عزیزان یاری می‌رساند.

دستمال وایت اند وایت یکی از پرفروش‌ترین دستمال‌های موجود در بازار است که تقاضای بالایی دارد.

استفاده از دستمال وایت اند وایت، راحت‌ترین و کم‌خطرترین راه برای تمیز کردن سطوح است. با پیشرفت تکنولوژی نانو، دستمال‌هایی تولید شده‌اند که برای تمیزکاری نیازی به هیچ گونه مواد پاک‌کننده شیمیایی ندارند. همچنین، بعد از هر تعداد استفاده و شستشو، همانند روز اول قابل استفاده هستند.

 ویژگی دستمال وایت اند وایت

مزایای دستمال وایت اند وایت عبارتند از:

 

1. جذب بیشتر: دستمال وایت اند وایت از نوعی مواد جذب‌کننده تشکیل شده است که باعث می‌شود بتواند آب، روغن، چربی و سایر آلودگی‌ها را به خود جذب کند. به این ترتیب، از هر نوع لکه و آلودگی به خوبی تمیزی کند.

 

2. پایداری: با توجه به محکم بودن نخ‌های دستمال وایت اند وایت، از آن می‌توان به دفعات استفاده کرد و همچنین پس از شستشو نیز کیفیت و عملکرد آن تغییر نخواهد کرد. این موضوع باعث می‌شود که هزینه استفاده از آن در طولانی مدت بسیار کمتر از دیگر دستمال‌ها باشد.

 

3. شستشوی آسان: دستمال وایت اند وایت بسیار آسان قابل شستشو است و پس از شستشو نیز مانند زمان خرید آن به نظافت و ظاهرش پایبند است.

 

4. قابلیت استفاده در انواع سطوح: دستمال وایت اند وایت قابل استفاده بر روی انواع سطوح مانند شیشه، فلز، چوب و سطوح صاف دیگر است. این ویژگی باعث می‌شود که بتوان از آن در خانه، محل کار، خودرو و سایر مکان‌ها بهره‌برداری کرد.

 

5. ضریب نگه‌داری بافت: دستمال وایت اند وایت از بافتی منحصر به فرد برخوردار است که مانع پرز دهی، خراش شدن سطح و خستگی زودرس آن می‌شود. این مزیت باعث می‌شود که دستمال به مدت طولانی بتواند به خوبی عمل کند و قابل استفاده باشد.

 

6. بهداشتی: دستمال وایت اند وایت از نوعی مواد ضدعفونی کننده تشکیل شده است که باعث می‌شود از رشد و تکثیر میکروب‌ها و باکتری‌ها جلوگیری شود. به همین دلیل، استفاده از آن در کاهش خطر انتقال عفونت‌ها و بیماری‌ها نقش موثری دارد.

 

7. حفاظت از محیط زیست: دستمال وایت اند وایت قابل استفاده بیش از ۲۰۰ بار است که باعث کاهش مصرف دستمال‌های یکبار مصرف می‌شود. این موضوع باعث صرفه‌جویی در مصرف منابع و حفظ محیط زیست می‌شود.